top of page

Szkolenia Optima: 14 lat za nami

Poznań, 9 września 2009 roku - To był dzień, który na zawsze wpisał się w historię firmy Optima Centrum Rozwoju i Kształcenia Kadr. Tego dnia, po raz pierwszy, nasza firma zorganizowała szkolenie otwarte, które stało się preludium do 14 lat doskonałości w branży szkoleniowej.


Pierwsze szkolenie Optimy w Poznaniu

Była to chwila niezwykła - 16 osób spotkało się w Poznaniu, aby uczestniczyć w szkoleniu "Pomoc stypendialna dla studentów szkół wyższych". To wydarzenie było szczególne nie tylko ze względu na treść, ale przede wszystkim dzięki obecności Pani Oliwii Małeckiej. To właśnie ona, ekspertka współpracująca z nami od samego początku, poprowadziła to niezwykle intensywne szkolenie.

Uczestnicy tego historycznego spotkania wyrazili swoje entuzjastyczne opinie na temat szkolenia, podkreślając jego ogromną przydatność w codziennej pracy oraz niezrównany poziom wiedzy, jaki Pani Oliwia wniosła do dyskusji. Nawet w czasie krótkich przerw kawowych, pytania do Trenerki nie ustawały. To były momenty, które na stałe wpisały się w naszą historię, budując początki naszego zaufania.


Praktyczna wiedza i profesjonalizm Pani Oliwii Małeckiej

Pani Oliwia Małecka to nie tylko nasza współpracowniczka, to prawdziwa ekspertka w dziedzinie szkoleń. Jej zaangażowanie i pasja do dzielenia się wiedzą sprawiły, że stała się nieodłączną częścią naszego zespołu. Jej bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia sprawiają, że nauka staje się pasjonującym doświadczeniem.Comments


bottom of page