top of page
białe tło
spotkanie biznesowe

Anna Dobkowska

Anna Dobkowska – specjalista w obszarze niepełnosprawności, certyfikowany trener, coach, mentor. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, katedry pedagogiki specjalnej. Certyfikowany coach, trener, szkoleniowiec, mówca motywacyjny z przygotowaniem pedagogicznym. Prowadzi spotkania coachingowe w kierunku rozwoju osobistego i zawodowego – Live Coaching. Jest trener kompetencji miękkich wykorzystujący elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w dążeniu do zmiany.

W latach 2006 – 2021 r. pracowała jako specjalista ds. osób z niepełnosprawnością w Centrum Integracja Gdynia. Obecnie od września 2021 roku pełni funkcję Głównego specjalisty w Wydziale Dostępności, Referacie ds. Osób z Niepełnosprawnością Urzędu Miasta Gdyni. Otrzymała Medal Prezydenta Gdyni w ramach konkursu „Gdynia bez barier”, za „konsekwentną realizację swoich pasji i marzeń, samodzielność, niezależność, które są wzorem do naśladowania dla innych, a także za wsparcie tych, którzy tego potrzebują”.

Posiada 15 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie niepełnosprawności oraz w obszarze trenerskim. Jest wykładowcą ekspertem, dostępności uczelni. Realizuje szkolenia dla biznesu, instytucji rynku pracy, administracji publicznej, placówek oświatowych, szkolnictwa wyższego w zakresie podnoszenia standardów pracy kadry naukowej i administracyjnej uniwersytetów w całej Polsce.

bottom of page