top of page
białe tło
Profesjonalne Kobieta

Szkolenia menedżerskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach menedżerskich mających na celu rozwijanie kluczowych umiejętności z zakresu zarządzania zespołami m.in.: budowania autorytetu, delegowania zadań i uprawnień, motywowania pozafinansowego pracowników, zarządzania emocjami i wzmacnianie odporności psychicznej,  zarządzania w sytuacji kryzysowej, zarządzania zespołem rozproszonym, prowadzenia zebrań i wystąpień publicznych oraz profilaktyki wypalenia zawodowego.

Dajemy Państwu możliwość wyboru formy szkoleń: online lub stacjonarnie.

 

Certyfikat Lidera - jednodniowe szkolenia online

Wszystkie szkolenia z cyklu Certyfikat Lidera są realizowane online. Czas każdego szkolenia to 8 godzin dydaktycznych. 

Zrealizowanie 6 z 10 szkoleń menedżerskich i uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu daje możliwość otrzymania*:

  • imiennego Certyfikatu Lidera, który posiada swój niepowtarzalny numer,

  • suplementu opisującego umiejętności zdobyte podczas 48 godzin dydaktycznych szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich.

*Certyfikacja jest dodatkowo płatna. Opłata jednorazowa w wysokości 150 zł. jest doliczana do ceny ostatniego szkolenia.

Certyfikat Efektywnego Menedżera - trzydniowe szkolenia stacjonarne

Wszystkie szkolenia z cyklu Certyfikat Efektywnego Menedżera są realizowane stacjonarnie. Czas każdego szkolenia to 16 godzin dydaktycznych.

Zrealizowanie 5 z 12 szkoleń menedżerskich gwarantuje otrzymanie*:

  • imiennego Certyfikatu Efektywnego Menedżera (CEM), który posiada swój niepowtarzalny numer,

  • suplementu opisującego umiejętności zdobyte podczas 96 godzin dydaktycznych szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich,

  • statuetki Efektywnego Menedżera.

Każde ze szkoleń mogą Państwo realizować niezależnie, a udział w każdym z nich potwierdzony zostanie imiennym zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość korzystania z e-mailowego i telefonicznego wsparcia merytorycznego ze strony trenera przez 1 miesiąc po zakończeniu każdego szkolenia. Kolejność realizacji szkoleń jest dowolna. Nie ma ograniczeń czasowych. Mogą Państwo  realizować kolejne szkolenia w dowolnym czasie. Poszczególne szkolenia będą cyklicznie powtarzane. Szkolenia stanowią spójną całość i rozwijają kluczowe kompetencje menedżerskie.

*Certyfikacja jest dodatkowo płatna. Opłata jednorazowa w wysokości 250 zł. jest doliczana do ceny ostatniego szkolenia.

CERTYFIKAT LIDERA

białe tło

CERTYFIKAT EFEKTYWNEGO MENEDŻERA

białe tło
białe tło
Wskazujący ołówek

Dyrektorem Merytorycznym projektów menedżerskich jest: 
Beata Janiczek-Krotowska

 

  • Certyfikowany trener kompetencji menedżerskich, International Coach ICC, psycholog, Certyfikowany konsultant kryzysowy, Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i International Coaching Community.

  • Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu punktowych oraz systemowych szkoleń dla kadry zarządzającej uczelni.

  • Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich z zakresu budowania autorytetu kierownika, motywowania pozafinansowego, delegowania zadań, odpowiedzialności i uprawnień, przywództwa w organizacji, prowadzenia zebrań i wystąpień publicznych, przeciwdziałania manipulacji i mobbingowi w środowisku akademickim oraz konsultacjach kryzysowych.

Prowadziła szkolenia m.in. dla Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum UJ, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

bottom of page