Delegowanie zadań, uprawnień i odpowiedzialności. Szkolenie Premium dla kierowników zespołów. CEM

Data i godzina do ustalenia

Lokalizacja do ustalenia

Cena: 2750 zł netto, 3382,50 zł brutto Gwarantujemy: - udział w szkoleniu, - materiały szkoleniowe i Certyfikat ukończenia szkolenia, - indywidualne konsultacje z Trenerem, - pełne wyżywienie, - dwa noclegi , - zajęcia integracyjne.

Data i godzina do ustalenia

Lokalizacja do ustalenia

Delegowanie zadań i odpowiedzialności jest jednym z dziesięciu szkoleń menedżerskich stanowiących cykl Certyfikatu Efektywnego Menedżera (CEM).

Celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności kadry kierowniczej w zakresie efektywnego delegowania zadań, uprawnień i odpowiedzialności.

Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej uczelni wyższej, a w szczególności do kierowników dziekanatów, działów, biur i sekretariatów a także władz uczelni wyższego i średniego szczebla.

DZIEŃ I

• 14:00 – zakwaterowanie,

• 15:00 – obiad,

• 16:30 – powitanie uczestników szkolenia, przedstawienie Trenera, pierwsza część szkolenia.

DZIEŃ II i III

1. Czym jest delegowanie i jego rola w efektywnym zarządzaniu:

a. kiedy należy delegować zadania?

b. jakie korzyści wynikają z delegowania zadań?

c. 3 kluczowe funkcje delegowania.

2. Blokady w delegowaniu zadań:

a. dlaczego kierownik nie deleguje zadań?

b. przekonania hamujące i wspierające efektywne delegowanie.

c. analiza czynników blokujących delegowanie zadań.

3. Wybór zadań:

a. zadania rutynowe czy zadania specjalne? – Identyfikacja zadań, które podlegają i nie podlegają delegowaniu.

b. złodziejomierz kierownika – gdzie tracę czas?

c. stworzenie indywidualnej Mapy delegowania.

4. Jak efektywnie delegować zadania?

a. Przygotowanie się do rozmowy delegującej.

b. Budowanie odpowiedzialności i wzbudzanie motywacji do wykonania zadania.

c. Formułowanie celów zgodnie z 8 kluczowymi kryteriami.

d. 6 etapowa procedura delegowania zadań.

e. Struktura skutecznej rozmowy delegującej.

f. Analiza najczęściej popełnianych błędów.

5. Delegowałem zadanie i co dalej…?

a. Jak kontrolować wykonanie delegowanych zadań?

b. Udzielanie informacji zwrotnych na temat efektów wykonanego zadania.

c. Motywujące chwalenie i konstruktywna krytyka – kluczowe narzędzia kierownika.

d. Wzbudzanie motywacji do realizowania kolejnych zadań.

e. Budowanie planów naprawczych.

6. Stworzenie indywidualnego planu delegowania zadań w zespole.

_______________________________________________________________________________________________________________

Uwaga! Cena promocyjna 2475 zł.* (10% rabatu) obowiązuje przy zgłoszeniu do 22 maja!

(promocja nie łączy się z innymi promocjami)

- indywidualne konsultacje z Trenerem,

- pełne wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, całodzienny serwis kawowy),

- dwa noclegi (2 doby, tj. 3-5.07.2024 r.)

(zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1-osobowych ze śniadaniem),

- zajęcia integracyjne.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu bez zakwaterowania, wówczas cena wynosi: 2000 zł.

(Cena promocyjna bez zakwaterowania wynosi 1800 zł*)

Cena bez zakwaterowania zawiera: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, Certyfikat, wyżywienie w czasie szkolenia (obiady, kolacje, serwis kawowy) oraz konsultacje z Trenerem.

*szkolenia finansowane ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT. W przypadku uczelni niepublicznych do ceny należy doliczyć 23% VAT.