Efektywne motywowanie pozafinansowe pracowników. Szkolenie Premium dla kadry zarządzającej uczelnią. CEM

śr., 03 lip

Hotel Mercure w Bydgoszczy

Cena: 2750 zł netto, 3382,50 zł brutto Gwarantujemy: - udział w szkoleniu, - materiały szkoleniowe i Certyfikat ukończenia szkolenia, - indywidualne konsultacje z Trenerem, - pełne wyżywienie, - dwa noclegi , - zajęcia integracyjne.

03 lip 2024, 15:00 – 05 lip 2024, 15:00

Hotel Mercure w Bydgoszczy, Marszałka Focha 20, 85-070 Bydgoszcz, Polska

Efektywne motywowanie pozafinansowe pracowników. Szkolenie Premium dla kadry zarządzającej uczelnią jest jednym z dwunastu szkoleń menedżerskich stanowiących cykl Certyfikatu Efektywnego Menedżera (CEM).

Celem szkolenia jest rozwinięcie kluczowych umiejętności kierowniczych uczestników w zakresie budowania dobrych relacji z pracownikami, konstruktywnego komunikowania się z nimi, wprowadzania zasad współpracy, odmawiania, rozwiązywania konfliktów, delegowania zadań oraz motywowania pozafinansowego w oparciu o mechanizmy psychologiczne.

DZIEŃ I

• 14:00 – zakwaterowanie,

• 15:00 – obiad,

• 16:30 – powitanie uczestników szkolenia, przedstawienie Trenera, pierwsza część szkolenia (obowiązkowa).

DZIEŃ II i III

1. Skuteczny kierownik zespołu w uczelni:

a. zakres zadań a specyfika pracy w uczelni,

b. cechy dobrego szefa – autodiagnoza uczestników.

2. 4 Style zarządzania wg Modelu Blancharda:

a. kluczowe typy pracowników,

b. dostosowanie stylu zarządzania do pracownika,

c. analiza najczęściej pojawiających się błędów.

3. Określenie i wprowadzenie zasad współpracy w uczelni:

a. expose kierownika, czyli jak skutecznie wprowadzić zasady,

b. sztuka przemawiania do zespołu – jak prawidłowo stać, chodzić, siedzieć oraz gestykulować,

c. nigdy nie zaczynaj swojej prezentacji od… – skuteczne metody na zepsucie każdego wystąpienia,

d. egzekwowanie zasad.

4. Sztuka motywowania pozafinansowego:

a. 10 zasad motywowania i ich praktyczne wykorzystanie w zarządzaniu pracownikami uczelni,

b. motywatory a 3 grupy wiekowe,

c. indywidualne podejście do pracownika uczelni i rozumienie jego potrzeb.

5. Motywowanie poprzez konstruktywną komunikację z podwładnymi:

a. najczęstsze błędy w ocenianiu pracy podwładnego m.in. efekt aureoli i efekt rogów,

b. udzielanie konstruktywnych i motywujących informacji zwrotnych,

c. jak nagradzać i jak karać pracowników w sposób motywujący?

d. 3 etapy konstruktywnego krytykowania,

e. procedura chwalenie i nagradzanie,

f. Wykorzystanie najsilniejszych motywatorów pozafinansowych.

6. Podsumowanie szkolenia i wręczenie certyfikatów uczestnikom:

a. dekalog motywowania pozafinansowego,

b. zaplanowanie wprowadzenia nowych umiejętności w życie zawodowe.

Metody pracy: symulacje, modelowanie, analiza case study, ćwiczenia grupowe, dyskusje moderowane, miniwykłady, burza mózgów, analizy doświadczenia.

_______________________________________________________

Uwaga! Cena promocyjna 2475 zł.* (10% rabatu) obowiązuje przy zgłoszeniu do 22 maja!

(promocja nie łączy się z innymi promocjami)

- indywidualne konsultacje z Trenerem,

- pełne wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, całodzienny serwis kawowy),

- dwa noclegi (2 doby, tj. 3-5.07.2024 r.) w komfortowych pokojach

(zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych ze śniadaniem),

- zajęcia integracyjne.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu bez zakwaterowania, wówczas cena wynosi: 2000 zł.

(Cena promocyjna bez zakwaterowania wynosi 1800 zł*)

Cena bez zakwaterowania zawiera: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, Certyfikat, wyżywienie w czasie szkolenia (obiady, kolacje, serwis kawowy) oraz konsultacje z Trenerem.

*szkolenia finansowane ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT. W przypadku uczelni niepublicznych do ceny należy doliczyć 23% VAT.