top of page
Od pomysłu do publikacji w uznanych czasopismach naukowych
Od pomysłu do publikacji w uznanych czasopismach naukowych

wt., 12 wrz

|

Google Meet

Od pomysłu do publikacji w uznanych czasopismach naukowych

Cena: 750 zł netto, 922,50 zł brutto Gwarantujemy: - materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej - merytoryczne szkolenie, - możliwość zadawania pytań w czasie zajęć za pośrednictwem chatu lub połączenia video, - pełne wsparcie techniczne

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Termin i lokalizacja

12 wrz 2023, 09:00 – 14:45

Google Meet

Zapisz się

LINK DO REJESTRACJI

PROGRAM SZKOLENIA

Tematyka szkolenia dotyczy etapów przygotowania artykułu naukowego oraz procesu publikacji w międzynarodowych, uznanych czasopismach naukowych. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z procesem publikacyjnym, począwszy od przygotowania manuskryptu, przez wybór czasopisma (uwzględniając różnorodne kryteria, wskaźniki bibliometryczne), zgłaszanie publikacji do czasopisma, proces recenzji, do publikacji i promowania artykułu. 

Podczas szkolenia uczestnik zapozna się z elementami publikowania w czasopiśmie naukowym od strony praktycznej i z różnych perspektyw – nie tylko autora, ale i edytora oraz recenzenta.

Głównym celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i nabycie umiejętności optymalnego wyboru czasopism naukowych, co w konsekwencji ma prowadzić do wzrostu częstości publikowania w prestiżowych, międzynarodowych periodykach. Tematyka spotkania będzie się koncentrować na publikowaniu w prestiżowych czasopismach z uwzględnieniem perspektywy autora publikacji, z elementami decyzji podejmowanych przez recenzenta oraz edytora/redaktora czasopisma.

Trener: dr hab. inż. Arkadiusz Piwowar

Udostępnij

bottom of page