Wykorzystanie aplikacji MS Excel w pracy i prowadzeniu biura – poziom podstawowy

śr., 08 maj

Cena: 600 zł netto, 738 zł brutto Gwarantujemy: - materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej - merytoryczne szkolenie, - możliwość zadawania pytań w czasie zajęć za pośrednictwem chatu lub połączenia video, - pełne wsparcie techniczne.

08 maj 2024, 09:00 – 15:00

Cel szkolenia: zmiana metod pracy z aplikacją MS Excel w celu przyspieszenia wykonywania operacji, oraz ograniczenia liczby błędów. W ramach szkolenia uczestnicy wykonują zadania poprzedzone odpowiednią ilością teorii.

1. Podstawowe informacje – omówienie interfejsu i zasad pracy z aplikacją MS Excel.

2. Tworzenie formuł:

a. typy odwołań do komórek,

b. zasady tworzenia formuł,

c. testy logiczne w Excelu,

3. Wykorzystanie połączeń pomiędzy arkuszami i skoroszytami.

4. Zastosowanie funkcji:

a. funkcje logiczne,

b. funkcje daty i godziny,

c. funkcje wyszukiwania,

d. funkcje statystyczne,

e. funkcje matematyczne.

5. Wyszukiwanie danych:

a. filtrowanie,

b. sortowanie.

6. Tabele przestawne:

a. tworzenie tabel i wykresów przestawnych,

b. modyfikacja raportu tabeli przestawnej.

Trener: Dariusz Skórniewski