top of page
białe tło
spotkanie biznesowe

Marta Kijanko

Marta Kijanko – psycholożka, psychoterapeutka Gestalt oraz certyfikowany coach i teamcoach. Superwizor coachingu. Pracuje blisko osiemnaście lat z grupami, które potrzebują wsparcia w impasie, konfliktach i dylematach rozwojowych. Zajmuje się także kryzysami osobistymi i interpersonalnymi. Pracuje w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym w Krakowie. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią dla par. Wierzy, że w każdej sytuacji, nawet najbardziej dramatycznej, warto poszukać możliwości rozwiązania, które można odnaleźć w spotkaniu z drugim człowiekiem.
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS (2012), zaczęła pracę jako psychoterapeuta po skończeniu 4-letniej szkoły dla psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (EAGT). Kształciła się we włoskim Instytucie w Turynie IPsiG na kursie Podstaw i form psychopatologii. W swojej pracy korzysta również z elementów Terapii Schematów i Terapii Krótkoterminowej (ISDP). Jest także wykładowcą akademickim – uczy psychologii i coachingu. W swojej pracy kieruje się etycznymi aspektami zawodu psychologa.
Pracowała dla takich marek jak: Mbank, CitiHandlowy, PGE S.A., Energa Operator, T-Mobile, Play, Warta S.A., Velux, Siemens, Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Colegium Medicum UJ, WSB we Wrocławiu, Centrum Nauki Kopernik.

bottom of page