Poznać Action Learning – 3 godzinny warsztat

pon., 22 kwi

Poznać Action Learning – 3 godzinny warsztat

Cena: 500 zł netto, 615 zł brutto Gwarantujemy: - materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej - merytoryczne szkolenie, - możliwość zadawania pytań w czasie zajęć za pośrednictwem chatu lub połączenia video, - pełne wsparcie techniczne

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

22 kwi 2024, 10:00 – 13:00

Czasami podczas przerwy na kawę można nauczyć się więcej niż podczas całego szkolenia. Tym zjawiskiem zainteresował się profesor Reginald Revans - pionier Action Learning.

Zapraszam, jeśli :

• chcesz się dowiedzieć jak w Volvo lub Samsungu pracują efektywne zespoły,
  • szukasz metod, które pomogą Ci w uczeniu się, dzieleniu wiedzą i doświadczeniem w Twoim zespole,
  • chcesz rozwiązywać realne i rzeczywiste wyzwania,
  • chcesz komunikować się skuteczniej, z wymiernymi korzyściami,
  • szukają wsparcia dla swoich indywidualnych i zespołowych celów,
  • chcesz poczuć ducha zespołu.

Action Learning (AL) to metoda indywidualnego uczenia się i rozwoju osobistego. AL jest dedykowany tylko dla projektów/celów zawodowych (nie dla życia prywatnego). Cele te mogą być: indywidualne, zespołowe, procesowe lub organizacyjne.

Oprócz doświadczenia sesji Action Learning, otrzymasz narzędzia wspierające pracę zespołową oraz rozwiniesz niektóre umiejętności miękkie.

Trener: dr inż. nauk o zarządzaniu Magdalena Kępińska-Jasny