top of page

Doręczenia elektroniczne - praktyczne aspekty w uczelni publicznej: pewne szkolenie już we wrześniu

Zaktualizowano: 5 wrz 2023

Okres wakacyjny dobiega końca, a przed nami nowe wyzwania i możliwości rozwoju. W naszym dzisiejszym wpisie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na coraz bardziej aktualny temat – doręczenia elektroniczne na uczelniach publicznych. Współczesne przepisy i dynamiczne zmiany wymagają dostosowania naszych kompetencji do nowej rzeczywistości.

Koperty leżące na stole

Systematyczny rozwój kompetencji przez szkolenia

Doręczenia elektroniczne stały się codziennością, a zmieniające się przepisy stawiają przed nami nieustanne wyzwania. Nasze szkolenie, które odbędzie się we wrześniu, skupi się na zagadnieniach związanych z tym obszarem. Przybliżymy Państwu zakres ustawy o doręczeniach elektronicznych, omówimy pojęcie korespondencji doręczanej elektronicznie oraz analizy wyłączone spod regulacji.

Doręcznia elektroniczne - ekspercka wiedza dla efektywnego rozwoju

Szkolenie poprowadzi ceniona specjalistka, dr hab. Agnieszka Skóra, profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, która posiada bogate doświadczenie w dziedzinie postępowania administracyjnego i sądownictwa administracyjnego. Będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z wiedzy jednej z autorów najnowszego komentarza do ustawy o doręczeniach elektronicznych.


Unikalna okazja dla pracowników szkolnictwa

Dla pracowników szkolenie to stanowi niepowtarzalną okazję do zdobycia wiedzy, która pomoże w codziennych wyzwaniach związanych z doręczeniami elektronicznymi. Umożliwi to sprawną komunikację i dostarczenie informacji w ramach wymagań przepisów.

Mężczyzna siedzący przed komputerem

Opanuj nowe trendy i zachowaj kompetencje na najwyższym poziomie! Szkolenie z doręczeń elektronicznych na uczelni publicznej to niezastąpiona okazja dla wszystkich związanych ze szkolnictwem, które pragną być na bieżąco i efektywnie wykorzystać nowoczesne narzędzia komunikacji. Nie przegap szansy na rozwój i zapisz się już dziś! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i zarezerwować swoje miejsce.

Zakres Szkolenia:

 1. Nowa Rzeczywistość Prawna: Wprowadzenie do ustawy z dnia 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych, jej zakres oraz kluczowe zmiany (Dz. U. z 2022 r. poz. 569).

 2. Kluczowe Pojęcia: Korespondencja doręczana elektronicznie - rejestrowana, wewnętrzna i zewnętrzna: zrozumienie ich znaczenia i implikacji.

 3. Wyłączenia i Wymiana Informacji: Omówienie przypadków, w których regulacje dotyczące doręczeń elektronicznych nie znajdują zastosowania.

 4. Efektywne Korzystanie z Adresu do Doręczeń: Funkcja i znaczenie adresu do doręczeń oraz skrzynki do doręczeń.

 5. Baza Adresów Doręczeń: Wprowadzenie do bazy adresów doręczeń i konsekwencje wpisu do bazy adresów elektronicznych.

 6. Rola Uczelni Publicznej: Uczelnia jako podmiot publiczny, obowiązki i uprawnienia. Inne podmioty zobowiązane do posiadania adresu do doręczeń elektronicznych.

 7. Podmioty Niepubliczne: Pojęcie i prawa podmiotów niepublicznych w kontekście doręczeń elektronicznych.

 8. Usługa Rejestrowanego Doręczenia Elektronicznego: Kluczowe aspekty, skutki i moment doręczenia.

 9. Publiczna Usługa Hybrydowa: Zastosowanie, efekty i znaczenie momentu doręczenia.

 10. Dostęp do Danych: Sposoby wyszukiwania i dostępu do danych w bazie adresów elektronicznych.

 11. Dualizm Systemów: ePUAP a inne systemy teleinformatyczne: aktualność i perspektywy.

Comments


bottom of page