top of page



Zdrowie psychiczne studentów i pracowników uczelni – kolejne szkolenie w Gdańsku
Spotkanie w spokojnej części Gdańska W dniach 18–19 czerwca 2026 r. w Gdańsku odbyło się szkolenie pt. „Zdrowie psychiczne studentów i pracowników uczelni – rozpoznawanie zaburzeń i dbanie o własne bezpieczeństwo. Dwudniowe warsztaty”. Spotkaliśmy się w Hotelu Oliwskim, położonym w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych dzielnic Gdańska – Oliwie. To miejsce dobrze wpisało się w charakter szkolenia: temat wymagający uważności, skupienia i bezpiecznej przestrzeni do roz
Izabela Zamiatowska
3 dni temu
bottom of page
